Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina za zabudową części górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 11:13 Powrót do artykułu
Widać że akcja agencji przygotowana precyzyjnie skoordynowana z decyzją . Siły potrojone na długi weekend. Bedzie z ponad 1200 wpisów , co nie? Cóż, czego to się nie robi dla pieniędzy. Człowiek to jednak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może teraz referendum nad odwołaniem prezydenta? Dla mnie ewidentne działanie na szkodę mieszkańców. Podobnie było w Krakowie. Zabudowanie korytarzy napływu powietrza do miasta spowodowało powiększenie się smogu. Tak zaczyna się dziać i w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam tylko na to jak za parę lat ci co kwiczą w komentarzach będą spacerowali po tym parku i przyjezdzali do znajomych w tych blokach. Będzie zbiorowa amnezja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że taka decyzja zapadła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie, będzie normalnie. Tak jak zdrowy rozsądek nakazuje. Porządek nie tylko na Placu Litewskim , ale i na obrzeżach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ten ugór zostanie zagospodarowany, bo ani z psem, a tym bardziej z wózkiem wejść nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam tylko na to jak za parę lat ci co kwiczą w komentarzach będą spacerowali po tym parku i przyjezdzali do znajomych w tych blokach. Będzie zbiorowa amnezja
 No dobrze,  już wiemy TROLLU że czekasz,  ale po co powtarzasz to na każdej stronie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra decyzja. Wreszcie ktoś by odważny by zrobić porządek z tym terenem. A nie taki syf że strach isć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My trolle chcemy parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę też o tym bagienku w centrum miasta jak o bagnie, ale zadymiarze mówią że to cudo natury. Wkładać kalosze i na spacer po tej glinie i badylach. Radnym będzie jeden z drugim głąbem się zasłaniał. Przyszedł do miasta z chlewa i mu chlewa brakuje. Krowy pasać, a nie do Lublina przyjeżdżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I KOGO TY TEBEWAŁSKI TROLLU CHCESZ PRZEKONAĆ??
 To tylko wyrabianie normy... Jak się chce wziąc tę kaskę, to nie ma zmiłuj - trza udokumentować jakoś przed Kondotierem Deweloperów i przed Betonowym Słońcem LublYna swoje zaangażowanie i wkład w tłumieniu głosu społeczeństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0 75% parku do 25% blokow a ludzie dalej narzekaja,podejrzewam ze opcja 99% do %1 na korzysc parku by im nie pasowala,chyba tylko dlatego ze nie chca dsc zarobic firmie tbv. Typowe Polskie podejscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mój chłopski rozum, to ta nagonka nie jest na park, tylko na Żuka. Oni może by i chcieli parku, ale nie żeby Żuk przypisał sobie zasługi, że dzięki niemu Lublin ma się lepiej - tego nie mogą zdzierżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma deweloperska rządzi miastem. Skandaliczna haniebna decyzja. Jeszcze te trolle. chore prywatne miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ileż to w jednej wypowiedzi manipulacji" plucie pseudo obrońców" . No własnie kto tu pluje? ja tu słyszałem takie pomówienia na tych obrońców że chyba tylko napadu na bank nie zrobili no i dlaczego pseudo? są jacyś prawdziwi? idiotyczne. Nikt poza obrońcami górek nie broni. Przecież nie Żuk ze swoim filarem EKO. Poza tym to przecież tysiące ludzi jak maja mieć je dla siebie, przecież grodzonych osiedli nie budują. No i my fawourite" dość tej jałowej dyskusji". Ona nie jest jałowa to trolle ją wyjaławiają i ida na "zmęczenie materiału". Ktoś ma bałagan w głowie. już nie mogłam na to patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAŃBA ŻUKU! ZDRADZIŁEŚ MIESZKAŃCÓW LUBLINA! TRZEBA BYŁO ZOSTAĆ W ŚWIDNIKU I TAM ODSTAWIAĆ KOMBINACJE Z TBV!
  Pedały, lesby i inni przebierańcy właśnie tracą kość niezgody, którą jak psom rzucili mieszkańcom. Koniec pseudo problemu. Brawo Żuk!
To oficjalne stanowisko opinia Zarządu TBV nt. większości mieszkańców Lublina którzy byli przeciw? Prezydent Zuk też uważa że kto przeciw ten pedał?
 Prawdopodobnie tak uważa, bo właśnie wyr...ał większość mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal. Było referendum, wynik jest znany. Jak można być taką ku....a i pytać ludzi o zdanie a potem ich olewać. To jest antydemokratyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk pokazał, że jest nowoczesnym prezydentem. Jak kto chce siedzieć w krzakach, to nie w Lublinie. Nie wszyscy nadają się do mieszkania w cywilizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIĘKNIE ŻUK POKAZAŁ ŻE OPINIĘ MIESZKAŃCÓW MA GŁĘBOKO W ODWŁOKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie manipulujcie ludźmi w tych komentarzach. Kto ma rozum, będzie za rozwojem. Spójrzcie na zachód Europy. Światem rządzi postęp. Nie cofniecie naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...